Facebook Twitter YouTube

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος 2017-2018

Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SPORTICA 2017-2018
1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 2 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 7 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 0 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 0 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

2η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 1 ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 1 ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 3 3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 0 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 1 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 3 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

4η αγωνιστική
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

6η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

9η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

10η αγωνιστική
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

11η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

12η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

13η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

14η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

15η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
 
16η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

17η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

18η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

19η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

20η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

21η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

22η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

23η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

24η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

25η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

26η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

27η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

28η αγωνιστική
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

29η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ     Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ     ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ     ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

30η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ     ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ     ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ     ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ     ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΣΥΝΔΕΣΗ ή ΕΓΓΡΑΦΗ